MAĞAZA DESTEK HATTI : 0 543 211 19 70
Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren firmamız girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1980 yılında kurulmuştur.

Oto sanayi yedek parça sektöründe başladığı faaliyetlerine; hırdavat , nalburiye, yapı inşaat ve talaşlı imalat, özel pim ve demir civata üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

Firmamız imalatta ürettiği ürünleri pazarlamak için 1990 yılına kadar bölgesel faaliyetlerini sürdürmüş olup, daha sonra pazarlama ağını genişleterek şehir dışı illere satış yapmaya başlamıştır .

Bu sürede gerçekleşen hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve GENBAK A.Ş. sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün 40' yakın makine parkuru ile 2000'e yakın ürün yelpazesiyle her geçen gün büyüyen sermayesi ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Sizlere göstermiş olduğunuz özveri ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Sevgi ve saygılarımızla.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et