MAĞAZA DESTEK HATTI : 0 543 211 19 70
Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren GENBAK A.Ş. girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1980 yılında kurulmuştur.

 

Oto sanayi yedek parça sektöründe başladığı faaliyetlerine; hırdavat , nalburiye, yapı inşaat ve talaşlı imalat, özel pim ve demir civata üretim alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

 

GENBAK A.Ş. imalatta ürettiği ürünleri pazarlamak için 1990 yılına kadar bölgesel faaliyetlerini sürdürmüş olup, daha sonra pazarlama ağını genişleterek şehir dışı illere satış yapmaya başlamıştır .

Bu sürede gerçekleşen hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve GENBAK A.Ş. sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün 40' yakın makine parkuru ile 2000'e yakın ürün yelpazesiyle  her geçen gün büyüyen sermayesi ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

GENBAK A.Ş. insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Yozgat'a yapmış, gösterdiği üstün başarılarla ülkemizin dört bir tarafından gelen büyük kuruluşların arasına yerleşmeyi başarmıştır.


Firmamız standart olarak üretilen cıvataların yanında daha çok, özel imalat, ve zirai aletleri bağlantı elemanlarında uzmanlaşmıştır. Taleplerinizi çok kısa süreler içerisinde teknik elemanlarımız değerlendirerek, sonuçlarını sizlere sunmaktadırlar. 

İnşaat malzemeleri başta olmak üzere tüm hırdavat ürünleriyle müşterilerine sınırsız hizmet anlayışıyla nalburiye alanında marketleşmeyi başarmış köklü ve deneyimli bir kurum. Her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini, yakaladığı modern çizgisiyle, karşılamak çabasında olan GENBAK A.Ş, müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlarda ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Yozgat'ın köklü firmalarından GENBAK A.Ş, inşaat malzemeleri başta olmak üzere 1800'ün üzerinde ürün çeşidiyle 2000’den fazla müşterisine 36 yıldır hizmet sunuyor.

İç Anadoluda, 20 ye yakın ilimize hizmet sunan GENBAK A.Ş, e-dönüşüm kapsamında internet üzerinden daha hızlı ve şeffaf bir satış sunmak için başlamıştır. 

 

Firmamızın gösterdiği bu gelişme performansını, bize her zaman gönül veren ve talepleri ile bizi yönlendiren siz müşterilerimize aynı zamanda, bu istekleri zamanında ve eksiksiz yerine getiren tecrübeli personelimize borçluyuz.

Müşterilerine karşı her zaman dostluğu,hakkaniyeti,dürüstlüğü ve samimiyeti ön planda tutan GENBAK A.Ş, müşterileriyle var olduğunu ve yine müşterileriyle birlikte büyümeye devam edeceğine inanmıştır.

Sizlere göstermiş olduğunuz özveri ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 
Sevgi ve saygılarımızla.

KEMAL ÖRMÜŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu